Sağa Dayalı Resim

Hakkımızda

Çözüm araştırma 1997 yılında ekonomik ve sosyal alanlarda ulusal ve uluslararası düzeyde, pazarlama ve kamuoyu araştırmaları yapmak amacıyla kurulmuş profesyonel bir araştırma kuruluşudur. Bugün ülkenin 81 ilinde kent-kır farkı gözetmeksizin müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Çözüm, her projenizde sizinle birlikte düşünecek uygulanabilir çözüm önerileri üretecektir. Tüm projelerde, alanında uzman personeli ile ortak akıl prensibince en doğru verileri en kısa sürede ve en uygun maliyetle sunar.

Çözüm araştırma ile çalışmak kısa sürede birçok müşterimiz için yıllar boyu sürecek verimli bir iş birliğine dönüşmüştür. Bu ilişkileri her zaman karşılıklı ilgi, saygı ve güven temeline oturtmak, bizim için yalnızca “iş yapmaktan” çok daha önde gelmektedir. Amacımız Çözüm ile bağlantısı olan herkesin kazanmasını sağlamak ve bu bağlamda kurumsal kârlılığa yönelik alınacak kararlarda ihtiyaç duyulan verilerin oluşturulmasında pazar araştırmalarında çözüm ortağınız olmaktır. Çözüm Araştırma ESOMAR ICC vb. meslek örgütleri tarafından belirlenmiş mesleki etik kurallara titizlikle uyar.

Çözüm’de buluşma dileklerimizle…

 

İlkelerimiz

Etik kurallara sıkı sıkıya bağlı kalarak ,güvenilir, dürüstlük ilkeleri, müşterimiz ile  iş yapmış olmaktan çok daha önemsediğimiz kavramlardır.

Çözüm araştırma profesyonelce belirlenmiş standartları  uygulayarak elde edeceği verilerde üçüncü kişilere yer vermez birinci elden verileri toplar hedefine-müşterisine ulaştırır.

İş süreçlerinin her aşamasında profesyonelce yaklaşarak, kalite standartları ve denetim mekanizmalarını en üst düzeyde tutarak  yüksek düzeyli araştırmaları müşterilerine sunmanın gururunu  taşırız

İşin başladığı andan sona erdiği zamana kadar geçen zaman diliminde  uyumlu ve çözüm odaklı olmayı yaptığımız iş kadar önemseriz,

Soru formlarında çok soru sormuş olmak için değil, müşterinin ihtiyacına uygun olacak şekilde dizayn eder. Analiz ve raporlamalarda beklentileri karşılayacak içerik kazandırılır

Misyon

Outsource hizmet talebiyle kurumumuza başvuran tüm müşterilerimize en uygun fiyat, en yüksek kalitede hizmet ve çalışma bilgilerinin kayıtsız şartsız güvenliğinin sağlanmasıdır.

Vizyon

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kurum ve kuruluşlar tarafından müşteri ilişkileri yönetimi konusunda en çok memnuniyet duyulan ve tercih edilen kurumların başında yer almaktadır.