Sağa Dayalı Resim

Danışmanlık

Endüstriyel teknolojinin hızla gelişmeye devam ettiği günümüz piyasasında, rekabet firmalar için yok edici bir tehdit oluşmaktadır. Bu nedenle küçük, orta ölçekli ve büyük işletmelerin, departmanlar arası koordinasyonlarının veya pazardaki koordinasyonlarının izleniminde ve kontrolünde sistematik bir yönetim biçimine geçmeleri kaçınılmazdır.

Çözüm, işletmelerin bu ihtiyaçları doğrultusunda yönetim sistemleri, yönetim danışmanlığı, KOBİ Check Up ve Turquality alanında ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren bir araştırma şirketidir.

Çözüm Danışmanlık uzmanları, birlikte çalıştığı firmaların kurumsal kimlik kazanmalarına veya kurumsallaşma yolunda ilerlemelerine rehberlik etmektir.

Çözüm, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek ekibinin proje boyunca müşterileri ile etkin iletişimine hassasiyet göstermektedir.

Müşterilerden gelen geri bildirimler ve projelerden elde edilen deneyimler sonucu potansiyel iyileştirme alanları üzerine yoğunlaşarak sürekli iyileştirme Çözüm’ün kalite politikasıdır.

Danışmanlık hakkında detaylı bilgi/fiyat teklifi almak için tıklayınız