Sağa Dayalı Resim

Fuar Memnuniyet Araştırması

Fuarlar markaların hedef kitlelerine kendilerini en iyi anlatabildikleri, görüşlerini paylaşabildikleri, bilgilendirme ve tanıtım kanallardan biridir. Fuar seçimi ve zamanlaması iyi yapılmış olan fuarların etki düzeyinin yüksek olması beklenir. Çözüm araştırma şirketi  22 yıllık mesleki deneyimi ile firmalar için katıldıkları fuarların etki düzeyleri, katılımcı beklentileri, müşteri memnuniyeti araştırması, marka algısı ve itibar araştırması, bilinirlik araştırması konularında yapacağı araştırmalar sonucunda  kapsamlı analizler yaparak başta  fuarlara yönelik planlamalarınız, marka yönetimi ve pazarlama stratejilerinize yönelik doğru ve etkili kararlar almanızda  profesyonellerimiz her türlü desteği vermeye hazırdır.

Süreç Nasıl İlerleyecek.

Fuara katılmadan 1 hafta önce soru formu hazırlanarak onayınıza sunulur.

Proje ekibi detaylı olarak eğitime tabi tutulur

Eğitime tabi tutulan anketör ve süpervizörler fuar süresince fuara katılan ziyaretçiler ile açılış saatinden kapanış saatine kadar kapı çıkışında gelen ziyaretçilerden rastgele seçilerek görüşmeler gerçekleştirilecek. Fuarda hangi firmaların stantlarını ziyaret ettikleri neler gördükleri, arayıp da bulamadıkları konular sorgulanacak. Eğer sizin standınız hatırlanmadı is görüp görmedikleri, neler gördükleri ile görüş ve düşünceleri alınacaktır. Fuarın sona ermesi ile birlikte analizler yapılarak stratejik öneri ve görüşler sizinle paylaşılacaktır.

Müşteri temsilcisi ile irtibata geçmek için 0212 283 01 63-64 yada [email protected] adresine yazılı olarak talebinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Kurumsal karlılıklarınız için araştırmalarınızda güvenilir çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.detaylı bilgi/teklif talebi almak için tıklayınız