Çözüm Markametriks

Çözüm markametriks her ay düzenli olarak sosyal, siyasi, ekonomik ve kültürel alanlarda kamuoyu için önem arz eden konuları belirleyen araştırma dizinleri sistemidir.

 Çözüm marka metriks ile kamuoyunun siyasi ve toplumsal konularda eğilimleri, tercihleri, değişimi ve yaklaşımlarını ölçümler.

Çözüm markametriks kamuoyunun siyasi ve toplumsal konulardaki yaklaşımları her ayın sonunda raporlar 12.ayın sonunda bir adat genel rapor olarak yayınlar.

Çözüm markametriks Raporları üyeleri ücretsiz olarak paylaşır

Çözüm markametriks siyasi ve toplumsal olayların yanı sıra farklı sektör, meslek kolları ve konularda  satın aldıkları ürünlerin beğeni düzeyleri ortalaması, beğenilmeyen yönleri,, markaların bir başkasına önerilip önerilmeyeceği gibi değişken toplum yapısını sürekli takip ederek gerçekçi ve tarafsız öngörüler sunar.

Çözüm markametriks raporları istatistik verilere dayalı olarak gerçekleştirilecek olup, başka yapılmış araştırma bulguları ve kendine ait bilgi birikimleri ile karşılaştırma ve kıyaslamalara da yer vermektedir.

Çözüm markametriks sayesinde aboneleri toplumun ne düşündüğü ve yaklaşımları hakkında bilgi edinmeye devam edeceklerdir.

Çözüm markametriks üyelerine her zaman ayrıcalık sunar

markametriks1markametriks2Çözüm Markametriks hakkında detaylı bilgi/fiyat teklifi almak için tıklayınız