Ses Kayıtlarının Metne Dönüştürülmesi Hizmeti;

Toplantılar, röportajlar, video içeriği, video eğitimleri, podcast'ler ve telefon görüşmelerinin otomatik olarak metne dönüştürülmesinde hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

İkili görüşmelerde görüşmeci, görüşülen kişiye ve yaptığı işe çok daha fazla odaklanması büyük önem arz etmektedir. Not almak ve görüşmeyi aynı anda yapmak hata yapma riskini artırır. Sunulacak hizmet sayesinde, görüşmecinin yalnızca işine odaklanmasını, adaya daha fazla ilgi gösterilmesini sağlar. Bu, görüşmecinin kalite düzeyi yüksek bir görüşme gerçekleştirmasi anlamına gelir. Hangi şirket yada yönetici böyle bir yükseltme istemez ki? Aynı zamanda herhangi bir eğitim veya deneyim olmadan sesi metne dönüştürmek hiç kimse için kolay değildir. Konusunda uzman birinin 1 saatlik uzun ses kaydı deşifre yapması için ortalama süre beş saattir. Bu, büyük bir zaman ve para kaybı anlamına gelir.

Işinizde/iş yerinizde zaman kazandırma, verimliliğinizi arttırma ve kazançlı olmanızı sağlamak için ses dosyanızı dakikalar içinde otomatik olarak yazıya dökerek hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Detaylı bilgi/fiyat teklifi almak için tıklayınız